RSU soli tuvāk pusfinālam, otrā sērija sestdien plkst.14 Liepājā

29.07.2022

Trešdien, 16. martā, Baltijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē RSU vienība pārspēja SBK “Liepāja”/LSSS – 70:66 (22:18, 33:26, 56:46). Atbildes mačs sestdien, 19. martā, plkst.14 Liepājā, uzvarētājas noteiks divu spēļu summā. Sērijas uzvarētājas kvalificēsies Final 4 turnīram un 26. martā Lietuvas pilsētā Jonavā pusfinālā spēlēs ar “TTT Rīga”.

RSU vienība mača lielākajā daļā bija vadībā, lielāko pārsvaru sasniedzot otrā puslaika vidū (). Plus 4 saglabā labas izredzes abām komandām un sola ļoti interesantu otro spēli.

Uzvarētājām daudz vairāk punktu no soda metieniem (26/31 – 6/8) un mazāk kļūdu (19-27). Liepājas komandai pārsvars cīņā pie groziem (32-40) un vairāk tālmetienu (4/16 – 8/21).

RSU vienībai Māra Mote guva 14 punktus, Luīze Šepte 12, Anita Miķelsone 11, Marta Leimane 10/

Liepājas komandai Ketija Vihmane guva 19 punktus, Raivita Koreņika 16 (11 atl.), Paula Kļeščova 10.

Otrajā ceturtdaļfinālā tiekas Lietuvas komandas Klaipēdas “Neptūnas” un Kauņas “Aistes-LSMU”. Pirmā spēle notiks sestdien Kauņā, atbildes mačs 22. martā Klaipēdā. Divcīņas uzvarētājas 26. martā pusfinālā spēlēs ar Viļņas “Kibirkštis-MRU”.