Aizraujošā cīņā RSU iekļūst Final 4 turnīrā, zināmas visas dalībnieces

29.07.2022

Sestdien, 19. martā, Baltijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē RSU vienība vēlreiz pārspēja SBK “Liepāja”/LSSS – 76:71 (31:24, 44:37, 65:56) un divu spēļu summā uzvarēja ar 146:137. Final 4 turnīrā Lietuvas pilsētā Jonavā 26. martā pusfinālā RSU spēlēs ar “TTT Rīga”.

Atbildes spēli Liepājā agresīvāk un precīzāk sāka viešņas, pirmajā spēlē iegūto 4 punktu pārsvaru sešarpus minūtēs palielinot līdz +14 (10:20). Turpinājumā rezultāta starpība lielākoties svārstījās starp +7 un +11. RSU lielākos plusus sasniedza 25. minūtē (42:58), liepājnieces vistuvāk tika 38. minūtē (68:69 un iespēja uzbrukt). Tomēr galotnes scenāriju ar pieciem punktiem uzrakstīja RSU aizsardze Māra Mote (68:74).

Uzvarētājām Māra Mote guva 17 punktus (3p. 4/8), Anita Miķelsone 13 (10 atl.), Marta Leimane 12, Elīna Sičeva 10.

Liepājniecēm Ketija Vihmane guva 16 punktus, Enija Ķīvīte 14, Raivita Koreņika 11.

RSU vienība dodas uz Baltijas līgas Final 4 turnīru Jonavā, liepājnieces gatavosies Latvijas čempionāta finālturnīram, kas paredzēts 8. un 9. aprīlī. Tā lielākā intriga paredzama pusfinālā: vēlreiz SBK :Liepāja”/LSSS pret RSU.

Otrajā ceturtdaļfinālā Klaipēdas “Neptūnas” divas reizes ar nelielu rezultāta starpību pārspēja Kauņas “Aistes-LSMU” – 75:72 un 63:57. “Neptūnas” 26. martā pusfinālā spēlēs ar Viļņas “Kibirkštis-MRU”.