Sieviešu līgas: LSBL ceturtdaļfinālā uzvar “Daugavpils Universitāte” un RSU

27.03.2024

Trešdien, 27. martā notiek Latvijas Sieviešu basketbola līgas ceturtdaļfināla sēriju atbildes spēles, kurās noskaidrojās pusfinālistes.

“Daugavpils Universitāte” savā laukumā revanšējās BJBS “Rīga Juniores”/LU komandai – 74:58 (17:15, 33:24, 61:36) un divu spēļu summā guva virsroku ar 149:136.

Pirmajā mačā rīdzinieces bija uzvarējušas ar 78:74 (25:16, 46:31, 66:53).

Atbildes spēlē daugavpilietes jau pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā divu spēļu summā, bet trešajā ceturtdaļā panāca iespaidīgu pārsvaru (61:36). Pēdējās desmit minūtēs “Juniores” to samazināja, atjaunojot intrigu (66:58 trīsarpus minūtes pirms beigām), tomēr divi Valerijas Baranovskas tālmetieni pielika punktu viešņu ofensīvai.

Daugavpilietēm Kunga Piedela guva 25 punktus, Anna Liepiņa 12+15 atl., Valērija Baranovska 25, Mila Luzgina 12.

Rīgas komandai Franciska Treiliha guva 15 punktus, Līva Hermane 12.

Otrajā pārī RSU vienība arī otrajā spēlē pārspēja “TTT Juniores/Rīga” – 66:58 (16:15, 38:25, 50:43), divu spēļu summā uzvarot ar 149:116 (pirmajā spēlē 83:58).

Uzvarētājām Una Šteinharde guva 23 punktus, Anita Miķelsone 20+12 atl.

“TTT Juniores/Rīga” labā Annija Brence guva 17 punktus, Amanda Baumgarte 13.

Pusfināla sērijās līdz divām uzvarām cīnīsies “TTT-Rīga” – “Daugavpils Universitāte” (pirmā spēle 7. aprīlī) un SBK “Liepāja”/LSSS – RSU (pirmā spēle 3. aprīlī).