Pullman LSBL finālturnīrs: sestdien finālā “TTT Rīga” un RSU

29.07.2022

Pullman Sieviešu basketbola līgas finālturnīra pirmajā dienā piektdien, 8. aprīlī, pusfinālā “TTT Rīga” pārspēja “Daugavpils Universitāti” (103:55), bet RSU vienība pieveica SBK “Liepāja”/LSSS (73:40). Svētdien, 9. aprīlī, plkst.13:30 cīņa par 3. vietu starp Liepājas un Daugavpils komandām, bet plkst.16:30 finālspēlē “TTT Rīga”. Spēles translē TV4 un sportacentrs.com.

“TTT Rīga” – “Daugavpils Universitāte” 103:55 (17:14, 41:24, 77:43 )

Eirolīgā rūdīto rīdzinieču ātrums un spēles intensitāte daugavpilietēm bija pa spēkam tikai īsās epizodēs. Pēc 11:2 spēles sākumā “Daugavpils Universitāte” 9. minūtē uz brīdi pārņēma vadību (11:12), bet turpinājumā “TTT Rīga” audzēja pārsvaru.

Uzvarētājām pārsvars gan cīņā pie groziem (56-31), gan labāka tālmetienu precizitāte (12/22 – 8/23), gan mazāk kļūdu (12-22).

“TTT Rīga” komandai Ieva Pulvere un Vanesa Jasa guva pa 15 punktiem, Daugile Šarauskaite 13 (9 atl.).

“Daugavpils Universitātei” Valerija Baranovska guva 13 punktus, Kristīne Jefimenko 12.

SBK “Liepāja”/LSSS – RSU 40:73 (17:18, 29:39, 34:61)

Pirmajā ceturtdaļā attaisnojās cerības uz tikpat intriģējošu cīņu, kāda starp abām komandām nesen izvērtās BBL turnīra ceturtdaļfinālā. Turpinājumā RSU komanda bija pārāka gan uzbrukumā, gan aizsardzībā.

Uzvarētājām pārsvars metienu precizitātē (2p. 7/39 – 17/42, 3p. 5/23 – 8/23, 1p. 11/19 – 15/28), kā arī divreiz mazāk kļūdu (24-12).

RSU vienībai Māra Mote guva 22 punktus un izcīnīja 10 bumbas, Guna Lagzdiņa 12, Elīna Sičeva 8.

Liepājniecēm Ketija Vihmane un Paula Kļeščova guva pa 8 punktiem.

Sestdien plkt.13:30 SBK “Liepāja”/LSSS – “Daugavpils Universitāte: TV4, sportacentrs.com

Pamatturnīrā abās spēlēs uzvarēja liepājnieces – 80:66 un 75:48.

Sestdien plkst.16:30 “TTT Rīga” – RSU: TV4, sportacentrs.com

Pamatturnīrā “TTT Rīga” uzvarēja ar 72:60 un 83:54, pirms divām nedēļām BBL finālturnīra pusfinālā – ar 91:60 (tiesa, pēc pirmā puslaika bija 46:48).