LSBL: pusfināla sēriju pirmās spēles 3. un 4. aprīlī

02.04.2024

Trešdien, 3. aprīlī, plkst.18:30 ar spēli SBK “Liepāja”/LSSS – RSU sāksies Latvijas Sieviešu basketbola līgas pusfināla sērijas, kurā komandas cīnīsies līdz divām uzvarām. Spēļu translācijas  LBS YouTube kanālā.

“TTT-Rīga” (1.) – “Daugavpils Universitāte” (4.)

Pirmā spēle 4. aprīlī plkst.19 Salaspils Sporta namā, atbildes mačs 11. aprīlī plkst.18:30 Daugavpils Kultūras un sporta centrā.

Rīdzinieces bez zaudējumiem veikušas 24 spēles garo distanci BioSil WBBL pamatturnīrā un finālturnīrā, tikko piekto reizi izcīnot apvienotās līgas čempioņu kausu. Kārta cīņai par kārtējo Latvijas titulu.

Pamatturnīrā “TTT-Rīga” daugavpilietes uzvarēja abās spēlēs – 105:46 un 82:60.

Ceturtdaļā “Daugavpils Universitāte” pirmajā mačā zaudēja BJBS “Rīga Juniores”/LU (74:78), bet savā laukumā revanšējās ar 74:58 un otro reizi vēsturē iekļuva valsts čempionāta pusfinālā.

SBK “Liepāja” (2.) – RSU (3.)

Pirmā spēle 3. aprīlī plkst.18:30 Liepājas Olimpiskajā centrā, otrā – 7. aprīlī plkst.19 Rimi Olimpiskajā centrā, nepieciešamības gadījumā trešā – 13. aprīlī Liepājā.

Pēc divu gadu pārtraukuma liepājnieces atgriezušās Latvijas klubu hierarhijas otrajā vietā, apsteidzot RSU vienību BioSil WBBL pamatturnīra noslēguma tabulā (attiecīgi 6. un 8. vieta), kā arī gūstot virsroku savstarpējo spēļu summā (46:49 un 68:61). Tomēr cīņu gaita un galarezultāti sola interesantus notikumus arī pusfināla sērijās.