BioSil WBBL: “TTT-Rīga” uzvar pusfinālā, sestdien plkst.16:05 finālmačs (TV4)

29.03.2024

Piektdien, 29. martā, Palangā notiekošā BioSil Baltijas Sieviešu basketbola līgas piektā čempionāta Final 4 turnīra pusfinālā četrkārtējās līgas čempiones “TTT-Rīga” pārspēja Viļņas “Kibirkštis” – 72:62 (19:10, 37:29, 60:45).

Sestdien plkst.16:05 izšķirošajā finālcīņā rīdzinieču pretinieces būs Klaipēdas komanda “LCC International University”, kas pusfinālā pārspēja “Neptūnas-Amberton” – 62:52. Uzvarētājām Līna Loceniece guva 21 punktu, Elizabete Bulāne 4. Zaudētājām Rūta Stiprā guva 11 punktus un izcīnīja 10 bumbas.

Pusfināla spēles sākumā rīdzinieces nokļuva zaudētājās (2:8), tomēr jau līdz ceturtdaļas beigām atspēlējās un turpinājumā tikai vienreiz Viļņas komandai izdevās būtiski samazināt rezultāta starpību (20:17 – 13. minūtē). Pretinieces bija mazliet labākas cīņā pie groziem (30-36), toties “TTT-Rīga” daudz retāk kļūdījās (17-28).

“TTT-Rīga” labā Ieva Pulvere un Vanesa Jasa guva pa 13 punktiem, Gabija Meškonita 11, Dekeia Koena 10.

“Kibirkštis” vienībai Gabriele Šuļske guva 14 punktus, Daugile Use 12.