Visi jaunumi

Betsafe WBBL: “TTT Rīga” nostiprina pozīcijas

14.01.2024

Dalīties:

Betsafe Sieviešu Baltijas  basketbola līgā svētdien, 14. janvārī, Latvijas čempionvienība “TTT Rīga” pārspēja Lietuvas komandu Viļņas “Kibirkštis” (79:72), nostiprinot pozīcijas tabulas augšgalā.

Rīdzinieces neveiksmīgi aizvadīja spēles vidusdaļu un 27. minūtē bija zaudētājās ar 42:55. Tomēr turpinājumā izdevās pārņemt iniciatīvu, un 32. minūtē izlīdzināt rezultātu (59:59). 37. minūtē rezultāts vēl bija 67:67, bet galotni precīzāk aizvadīja rīdzinieces – 79:72 (19:17, 36:46, 54:57).

Rīdziniecēm Gabija Meškonīte guva 21 punktu, Vanesa Jasa 18, Kira Lamberte 16, Ieva Pulvere 11.

“TTT Rīga” vienībai tā bija 11. uzvara 11 spēlēs – rīdzinieces ir vienīgās līgā, kuras vēl nav zaudējušas. Par vienu uzvaru vairāk ir Klaipēdas “LCC International University” (12-2), līdergrupā ir arī Klaipēdas “Neptūnas-Amberton” (11-4) un “Kibirkštis” (10-4).

Seko “Šiauliai-Vilmers” (9-5), RSU (7-7), SBK “Liepāja” (7-6) un Kauņas “Aistes” (7-6).

Pamatturnīrā tiks izspēlēts divu apļu turnīrs. 1. vietas ieguvējas kvalificēsies Final 4, bet 2.-7. vietas īpašnieces ceturtdaļfinālā divu spēļu sērijās noskaidros vēl trīs Final 4 dalībnieces.

**

Latvijas Sieviešu basketbola līgas 2. divīzijas turnīrā pagaidām labākā bilance ir RSU 2. komandai (7-0), Ventspils Sporta skolai “Spars” (7-1) un BK “Jelgava”-BJSS (6-2).