Baltijas Sieviešu līga: “TTT Rīga” uz Kauņu ar +14

21.03.2023

Betsafe Baltijas Sieviešu basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē “TTT Rīga” savā laukumā pārspēja Kauņas “Aistes” – 66:52 (14:13, 31:30, 55:44). Uzvarētājas tiks noskaidrotas divu spēļu summā, atbildes mačs 25. martā Kauņā.

Otrajā puslaikā “TTT Rīga” agresīvā aizsardzība sagādāja pretiniecēm aizvien lielākas problēmas. Rīdzinieces uzvarēja cīņā par atlēkušajām bumbām (50-41) un piespieda pretinieces bieži kļūdīties (12-23).

Uzvarētājām Dekeija Koena guva 24 punktus un izcīnīja 15 bumbas, Kate Vilka 17 punktus un izdarīja 5 rezultatīvas piespēles.

Ceturtdaļfinālā vēl tiekas Viļņas “Kibirkštis” – Klaipēdas LCC (spēles 24. un 26. martā) un Klaipēdas “Neptūnas” – Tallinas “TalTech” (spēles 24. un 26. martā).

Vieta finālturnīrā jau nodrošināta pamatturnīra uzvarētājai RSU komandai, kas pusfinālā tiksies ar “TTT Rīga” vai Kauņas “Aistes”.

Final 4 turnīrs 1. un 2. aprīlī notiks Lietuvas pilsētā Birštonā.