Baltijas Sieviešu līga: “TTT Rīga” iekļūst Final 4, pusfinālā 1. aprīlī ar RSU

25.03.2023

Betsafe Baltijas Sieviešu basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē “TTT Rīga” izbraukumā Kauņā zaudēja Kauņas “Aistes” – 76:79 (15:18, 30:40, 52:60), divu spēļu summā pārspējot Kauņas komandu ar 142:131. Trīs iepriekšējo turnīra uzvarētājas “TTT Rīga” nodrošināja tiesības spēlēt finālturnīrā.

Pirmajā mačā rīdzinieces uzvarēja ar 66:52. Atbildes spēlē otrajā puslaikā mājinieces vairākkārt panāca 13 punktu pārsvaru, tomēr ceturtajā ceturtdaļā “TTT Rīga” samazināja rezultāta starpību un nosargāja pārsvaru divu spēļu summā. Vanesa Jasa un Dekeia Koena guva pa 19 punktiem, Kate Vilka 16, Gunta Baško 10.

Divās ceturtdaļfināla sērijās atbildes spēles notika svētdien, 26. martā: Viļņas “Kibirkštis” – Klaipēdas LCC 81:75 (pirmajā mačā 79:58) un Klaipēdas “Neptūnas” – Tallinas “TalTech” 92:75 (pirmajā spēlē 70:67).

Vieta finālturnīrā jau nodrošināta pamatturnīra uzvarētājai RSU komandai.

Final 4 turnīrs 1. un 2. aprīlī notiks Lietuvas pilsētā Birštonā. Pusfinālā spēlēs RSU – “TTT Rīga”, Viļņas “Kibirkštis” – Klaipēdas “Neptūnas”.